Reklamace a vrácení

 

Pokud zboží nefunguje nebo je poškozené, s reklamací neotálejte. Napište nám na info@sucom.cz. Ke zboží prosím připojte vratkový formulář s číslem vaší objednávky, popisem závady nebo důvod reklamace. Zboží můžete reklamovat do 24 měsíců od převzetí (pokud bylo zboží zakoupeno na IČ je délka záruky 12 měsíců).


ADRESA PRO REKLAMACI

SUCOM PRODUCTION s.r.o.
Nová 252
342 01 SUŠICE
Česká republika

V balíku musí být vložen vyplněný formulář pro vrácení.

Balíky nezasílejte na dobírku. Balíky s dobírkou nebudou převzaty. 

 

POŠTOVNÉ

Poštovné za doručení reklamace Vám rádi proplatíme. Stačí nám zaslat scan, fotografii podacího lístku spolu s informací, které objednávky se reklamace týká a číslo vašeho účtu na email info@sucom.cz.

 

ŘEŠENÍ

Na vyřízení reklamace máme ze zákona 30 dní. Nicméně se budeme snažit vaši reklamaci vyřídit co nejrychleji. Jakmile bude reklamace (výměna, odstoupení) vyřízena, dostanete od nás informační e-mail.

 

 

ODSTOUPENÍ OD SMLOUVY

Zboží zakoupené na našich stránkách neodpovídá vašim představám? Pak máte možnost ho vrátit bez udání důvodů během zákonné 14denní lhůty od data jeho převzetí. To platí samozřejmě i na zboží, které jste si vyzvedli na výdejním místě. Pro odstoupení od zprostředkované smlouvy prosím využijte formulář pro vrácení.

Pokud jste zboží zakoupil na našich stránkách jako spotřebitel (není v objednávce IČ), máte právo bez udání důvodu odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží. V případě, že jste podnikatel (právnická osoba či osoba, jež zboží objednala v rámci své podnikatelské činnosti nebo v rámci svého samostatného výkonu povolání), odstoupení od zprostředkované smlouvy se na vás nevztahuje. Lhůta pro odstoupení od smlouvy trvá 14 kalendářních dnů, a začíná běžet v den převzetí zboží.

Abyste při vrácení zboží obdrželi zpět celou částku zaplacené kupní ceny, musí být vrácené zboží bez jakéhokoliv poškození a nejevící známky uživání. Pokud například vrátíte kufry poškrabané, bez obalu nebo části příslušenství, máme právo snížit vrácenou částku o částku představující snížení hodnoty vráceného zboží způsobené jeho poškozením, či nekompletním balením.

Obal není předmětem koupě. I přesto má venda.cz právo na náhradu skutečně vynaložených nákladů spojených s vrácením zboží. Tyto náklady jsou vždy individuálně posouzeny a jako takové jsou poté zákazníkovi naúčtovány a započteny s částkou za vrácené zboží.

 

ADRESA PRO ODSTOUPENÍ

SUCOM PRODUCTION s.r.o.
Nová 252
342 01 SUŠICE
Česká republika

V balíku musí být vložen vyplněný formulář pro odstoupení.

Balíky nezasílejte na dobírku. Balíky s dobírkou nebudou převzaty. 

 

POŠTOVNÉ

Poštovné u vráceného zboží, odstoupení od smlouvy nebo u výměny zboží neproplácíme.

 

ŘEŠENÍ

Peníze zašleme na váš bankovní účet co nejdříve, nejpozději do 14 dnů od odstoupení od smlouvy, ne však dříve, než dojde k doručení vraceného zboží na výše uvedenou adresu.