Přikrývka Facie 95

 
 
Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Cena 722,37 Kč 794,97 Kč od 722,37 Kč včetně DPH
597 Kč 657 Kč od 597 Kč    
Kód produktu 833/137 833/136 Zvolte variantu
Kategorie Peřiny a polštáře
 

Základním znakem výrobkové  řady FACIE 95 je provedení přikrývek a polštářů v kvalitě, která dovoluje praní nebo sterilizaci při  95°C při současném zachování všech kvalitativních  parametrů i příznivé cenové relace. Tento program je veden jako tzv. vyvářecí a je určen především pro profesionální lůžková a zdravotnická zařízení.

Jako náplň je použito thermicky pojené polyesterové rouno ze směsi speciálních dutých a plných polyesterových vláken, polštáře jsou doplněny polyesterovými kuličkami/vločkami nebo polyuretanovými /molitanovými/ tyčinkami. Vrchní materiál je velmi kvalitní směsová tkanina polyester/bavlna se speciální úpravou v barvě bílé, která zaručuje rozměrovou stálost přikrývek a polštářů i při praní do 95°C. Vhodně zvolené prošití přikrývky a polštáře a následné konfekční dokončení olemováním fixuje polyesterovou výplň tak, že i při náročném průmyslovém praní, odstřeďování i sušení nedochází k jejímu posunu a tvarové deformaci.

Optimálním využitím tepelných a izolačních vlastností výplně a odolností proti mikroorganizmům splňují výrobky FACIE 95 požadavky všech spotřebitelů včetně alergiků a přispívají k příjemnému a klidnému spánku.

Nespornou  výhodou přikrývek a polštářů FACIE 95 je získání a udržení nejvyšší možné hygienické čistoty a zdravotní nezávadnosti praním nebo sterilizací při teplotách  do  95° C .

Výrobky obdržely atest akreditovaným ústavem TZÚ, Brno.

Rozměry a hmotnost:

Prošívaná přikrývka 135 x 200 cm        1.200 g polyesterové vyvářecí rouno
Prošívaná přikrývka 135 x 220 cm        1.300 g polyesterové vyvářecí rouno

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: